fbpx
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

DRINK ,,VAN DER BLAAST” W SKYFLY BAR

Mam przyjemność zaprosić Was na drinka skomponowanego przeze mnie do menu skyFly Baru w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi! Kilka koktajli czeka na Was do wygrania w konkursie, który przygotowałam. Uruchomcie wyobraźnię i odgadnijcie składniki drinka ,,VAN DER BLAAST”.

Kilka lat temu na łamach magazynu Vice pojawił się mój felieton pt. ,,W alkopodróży”. Każdy kto mnie zna wie, że nie jestem fanką zakrapianych całonocnych imprez, które nie mają wyraźnego sensu i celu. Pozdrawiam clubbing w Łodzi! Ogromną przyjemność sprawia mi za to rozkoszowanie się biesiadą, na którą składają się fantastyczne dania i wyśmienite napoje. Należę do tych kobiet, które szeroko uśmiechają się na widok strzelającej butelki Prosecco lub karafki białego wina. Motywowana paskudnymi doświadczeniami związanymi z szerzącym się trendem na drinki z infuzowaną pietruszką i kieliszki zdobione podpalanym rozmarynem, planowałam zabrać się za opisanie kultury picia hipsterskich drinków. Wkrótce jednak nastała moda na lasy w słoiku i inne hygge i hipserskie drinki odeszły w niepamięć…

Holet Andels

Hotel Andels

Hotel Andels

Hotel Andels

Hotel Andels

Hotel Andels

Doskonały drink powinien być według mnie klasyczny i nieprzekombinowany i taki właśnie jest drink ,,VAN DER BLAAST”. Jeśli tak jak ja lubicie raczyć się pysznymi trunkami, mieszkacie lub planujecie wizytę w Łodzi, koniecznie odwiedźcie skyFly bar w hotelu Vienna House Andel’s. Od najbliższego poniedziałku będziecie mieli okazję spróbować wymyślonego przeze mnie drinka. Na razie jego skład pozostawiam owiany tajemnicą, po to abyście mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygranie będzie pięć koktajli ,,VAN DER BLAAST”. Aby wziąć w nim udział należy: polubić fanpejdż VAN DER BLAAST i odgadnąć trzy składniki kryjące się w składzie drinka. Pięć osób, które będzie najbliżej odkrycia składu tajemniczej mikstury, nagrodzę drinkami.

Hotel Andels

Hotel Andels

Hotel Andels

Dziękuję za zaproszenie menedżerce Vienna House Andel’s Lodz. Zdjęcia zrobiła Ewa Podawczyk.

Żeby być na bieżąco z aktualnościami na VAN DER BLAAST polubcie mój fanpejdż!

1 Response
  • Ewelina
    15 października 2017

    O matko, czyli jest ktoś oprócz mnie, kto cierpi nad tymi hipsterskimi drinkami 🙂 prostota najlepsza!!!!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: