fbpx
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

MONCINI LACE DRESS

Look z koronkową sukienką Moniki Moncini w roli głównej, zaprezentowałam na kolacji inaugurującej wystawę Mody Polskiej, bazującą na zbiorach wieloletniego projektantka przedsiębiorstwa, Jerzego Antkowiaka. Kuratorami wystawy, którą można oglądać w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, są Tomasz Ossoliński i Marta Galik. 

Moncini

Podczas wydarzenia i kolacji obowiązywał wieczorowy dress code, dlatego nie wahałam się sięgnąć po coś iście spektakularnego i … cała zakryłam się koronkami z kolekcji projektantki Moniki Moncini. Tak widowiskowa kreacja wymagała jedynie subtelnego uzupełnienia – zdecydowałam się na wysokie botki oraz kaszkiet, aby przełamać elegancką esencję czymś mniej zobowiązującym. Rzadko ubieram się na czarno, ale romantyczne, zwiewne koronki mają w sobie lekkość, dlatego świetnie czułam się w tej stylizacji.

Moncini

Całe wydarzenie było bardzo wzruszające i zgromadziło wielu wspaniałych gości, którzy przyjechali do Łodzi Vogue Express – magazyn był jednym z patronów medialnych wystawy. Oprócz redakcji z Filipem Niedenthalem i Małgosią Belą na czele, w muzeum pojawili się także projektanci – Joanna Przetakiewicz, Ania Kuczyńska, Gosia Baczyńska, Bizuu i MMC, a także dziennikarze i pasjonaci mody – m.in. Joanna Horodyńska i Monika Olejnik. Głównymi gwiazdami wieczoru, poza Jerzym Antkowiakiem, byli modelki i modele Mody Polskiej. Ta przecudna ekipa wydaje się być ze sobą naprawdę zżyta. Atmosfera tego wieczoru przypominała kameralne spotkanie dawnych przyjaciół wywodzących się z kręgów bohemy. Sama wystawa jest naprawdę fantastyczna! Kuratorzy włożyli ogrom pracy, aby z przepastnych zbiorów Jerzego Antkowiaka wybrać pojedyncze rysunki, wycinki z gazet, fotografie i przede wszystkim kreacje! Większość z nich wyglądała niesamowicie współcześnie – ja chętnie nosiłabym wiele setów prosto z manekinów!

Moncini

Moncini

DRESS: MONICA MONCINI, SHOES: HAMMER

15 Responses
 • Piotr Szostak
  16 października 2018

  Świetny pomysł z sesją zdjęciową na karuzeli.

 • balkanyrudej
  16 października 2018

  Ja bym się na koronki nie odważyła, ale na Tobie wyglądają pięknie i… drapieżnie 🙂

 • Kamil
  17 października 2018

  Dobrze dobrana sceneria do sesji zdjęciowej 🙂

 • Zaneta
  17 października 2018

  Fajna sukienka 🙂 koronki zawsze w modzie 🙂

  • madkaroku
   21 października 2018

   Świetna stylizacja, fajny pomysł ze zdjęciami na karuzeli 🙂

 • Kiniacz
  18 października 2018

  Cudne są te zdjęcia w wesołym miasteczku! 🙂

 • wielopokoleniowo
  18 października 2018

  Jaka ciekawa stylizacja!

 • glowlifestyleblog
  18 października 2018

  Ale rewelacyjnie wyglądasz w tej sukni 🙂 Koronka jednak robi robotę. Botki śliczne, a ostatnie zdjęcie na karuzeli rewelacja )

 • Patrycja Czubak
  18 października 2018

  I świetnie też wyglądałaś. 🙂

 • Dominika D.
  18 października 2018

  Bardzo fajne zdjęcia!

 • Maria M
  21 października 2018

  Sukienka świetnie pasuje na karuzelę 🙂 Bardzo fajna stylizacja 🙂

 • Natalia
  22 października 2018

  Piękna sukienka, świetnie pasuje do Twojej urody.

 • Gronercik
  23 października 2018

  Klimat zdjęć – świetny! Sukienka idealnie do Ciebie pasuje 😉

 • Anita z Modny Blog
  3 grudnia 2018

  Scenerie w wesołych miasteczkach są zawsze takie radosne 🙂 Piękna sukienka i kapelusz – cały image bardzo nietypowy i oryginalny. Inspirujący tak jak i otoczenie 🙂 Chętnie opisałabym go na portalu modowym, który współtworzę, pod nazwą Modny Blog. Tym bardziej, że fason sukni jest idealny dla dziewczyn typu petite – szczuplutkich takich jak Ty 🙂 pozdarwiam!

  • Róża
   9 grudnia 2018

   Będzie mi miło 🙂

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: