fbpx
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

ZOOM NA MĘSKIE SZTYBLETY

Sztyblety to chyba moje ulubione męskie obuwie. Szukałam niedawno ciekawych modeli dla mojego klienta i na tej podstawie przygotowałam przegląd najbardziej interesujących modeli, które udało mi się znaleźć.

stylistka Łódź

Sztybletami z powyższego zdjęcia jestem oczarowana! Proste, ale ,,z tym czymś”. Czarne sztyblety czasami giną w stylizacji, albo się z nią zlewają, jeśli wybieramy total black outfit, a ten mały, metalowy element przykuje uwagę.

stylistka Łódź

Uwielbiam też taki koniakowy odcień brązu – szczerze polecam wielu moim klientom zaopatrzenie się w uniwersalne, czarne sztyblety i drugie, właśnie w takim kolorze. Równie fantastycznie komponują się z czarnymi ubraniami.

stylistka Łódź

W tych butach po prostu się zakochałam… Wiem, że nie każdy lubi taką ekstrawagancję, ale jeśli masz ochotę na odrobinkę szaleństwa, takie będzie w dobrym guście. Te buty wspaniale odnajdą się w spokojnym zestawie. Lubię prostą modę męską dosmaczoną intrygującym detalem.

stylistka Łódź

Podobna historia jak w przypadku poprzedniego modelu.

stylistka Łódź

Czarna, sztybletowa baza w szafie.

stylistka Łódź

Ciekawostka: w sztybletach zakochana była królowa Wiktoria, która namiętnie nosiła je w połowie XIX w. Za nią pokochały te buty tłumy mężczyzn i kobiet. Kiedy zauważono, że doskonale pasują do strzemion zaczęto wykorzystywać je w jeździectwie.

stylistka Łódź

Jeśli spodobał Ci się któryś z modeli sztybletów lub potrzebujesz pomocy w ogarnięciu swojego stylu i zakupach – skontaktuj się ze mną! Ofertę i cennik znajdziesz TUTAJ.

No Comments Yet.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: