fbpx
Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

NIKOLAI VON BISMARCK – STYL HRABIEGO

By Posted on

Samo jego nazwisko zobowiązuje do dobrego stylu. Nikolai von Bismarck posługuje się tytułem hrabiowskim, jest fotografem i chłopakiem Kate Moss.

Nikolai von Bismarck

Hrabia von Bismarck urodził się 1986 r. w Wielkiej Brytanii, a w Paryżu studiował fotografię. Już jako nastolatek miał sposobność uczyć się fachu pod okiem samego Mario Testino. Na początku jego kariery, jego prace zamówiła słynna Isabella Blow – stylistka, która pomogła talentowi Alexandra McQueena ujrzeć światło dzienne. Tym samym Von Bismarck był najmłodszym fotografem publikującym w wydawnictwie Conde Nast. Pra-prawnuk kanclerza Niemiec, Otto von Bismarcka, współpracował także przez dwa lata z Annie Lebowitz. Wspomina to jako niezwykle cenne doświadczenie.

Nikolai von Bismarck

Arystokrata publikował swoje zdjęcia m.in. w Vogue i Harpers Bazaar, ale jego największą pasją jest fotografia reportażowa. Nikolai von Bismarck spędził długie miesiące w dalekich krajach Afryki i Azji.

Nikolai von Bismarck

Najnowsza publikacja von Bismarcka to książka ,,The Dior Sessions” dokumentująca pierwszy rok działalności Kima Jonesa jako dyrektora artystycznego męskiej linii Diora. W albumie znajdują się czarno-biało portrety słynnych miłośników marki.

Nikolai von Bismarck

W typie Kate Moss są panowie lubiący nonszalancki styl i rockowe klimaty. Modelka związana była wcześniej m.in. z muzykami: Petem Dohertym i Jamiem Hincem.

Nikolai von Bismarck

Musimy wybaczyć hrabiemu Bismarckowi upodobanie do zdartych butów. Myślę, że w pełni rekompensuje je kolekcja pięknych, długich płaszczy.

Nikolai von Bismarck

Młodszy o 12 lat od modelki Nikolai, na większe wyjścia stara się jednak dbać o czystość obuwia.

Nikolai von Bismarck

Stylizacje arystokraty mieszczą się w ramach klasyki, co według mnie zawsze się broni. Niemal każdą stylizację fotograf dosmacza czarnymi oprawkami Wayfarerów dodającymi mu szyku.

Nikolai von Bismarck

Obdarzony chłopięcym urokiem Nikolai von Bismarck lubi wzorzyste koszule, które zakłada na T-Shirt lub nosi z marynarką i spodniami o prostej linii. Fotograf lubi też sztyblety i sportowe buty, w których prezentuje się jednak zdecydowanie mniej stylowo.

Nikolai von Bismarck

Stylizacje Bismarcka sprawiają wrażenie nieco znoszonych, a nie przywiezionych limuzyną prosto do jego londyńskiego studia i regularnie odświeżanych przez gosposię. Razem z rozczochraną fryzurą budują wizerunek uroczego, wiecznego chłopca.

Nikolai von Bismarck

Jeśli chcesz poznać kilka wskazówek, jak ubierać się stylowo, zapraszam na mój poradnik!

4 Responses

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: